fbpx

O CLEVERMESS

Kupovat boty bez Clevermess? To už si teď, po šesti letech používání, vůbec neumím představit. Pro mě je toto ortopedické měřidlo obuvi produktem roku. Stal se pro mě, jakožto matku tří dětí, nenahraditelnou pomůckou při výběru dětské obuvi. A to jak při nákupu, tak kontrole zda už děti z bot nevyrostli.

Nechci, aby špatně vybrané boty deformovaly nohy mých dětí

Jak jsem se k němu dostala? Jednoduše, na měřidlo Clevermess jsem narazila při brouzdání internetem. Hned jsem si ho objednala. Už na první pohled mi totiž bylo jasné, že přesně toto hledám. Nechtěla jsem totiž, aby špatně vybrané boty dál deformovaly nohy mých dětí. Což bylo téma, které jsme v té době v rodině hodně řešili.

Chci, aby se jejich postoj těla a klenba chodidla vyvíjeli správně. Chci se vyhnout deformacím nohou způsobených malými a úzkými botami. Deformacím, jako jsou vbočený palec, nadměrně vyklenuté chodidlo nebo propadlá příčná klenba. Přesně proto potřebuji znát skutečně přesné míry dětských nožiček i bot, které nosí.

Děti nejsou schopné říci, že je boty tlačí

Odborníci na dětskou obuv upozorňují, že děti do určitého věku prostě nejsou schopné říct, zda je boty tlačí nebo ne. Výběr dětských bot tedy zůstává na rodiči. Navíc jsou tabulky velikostí dětských bot často nepřesné nebo zavádějící.

Tehdy se v Česku ani na Slovensku neprodávalo žádné ortopedické měřidlo obuvi, proto jsem se rozhodla s distribucí právě měřidla Clevermess. Považuji ho totiž za natolik užitečný produkt, že jsem to prostě nemohla nechat jen tak být. Každá matka by měla mít možnost vybrat boty na základě přesných informací, a nikoli pocitů nebo domněnek.

Kdy jste se naposledy setkali s tím, že Vám na prodejně na požádání sdělili přesné vnitřní rozměry obuvi? Nebo Vás jen tak “odbyli” se slovy, že “se to chůzí roztáhne”? Clevermess je jediné měřidlo, které dokáže určit nejen vnitřní délku bot, ale také správnou šířku obuvi.

Přijde doba, kdy na prodejně pomohou vybrat správnou velikost obuvi

To samozřejmě vyvolává velký zájem ze strany rodičů, ale i prodejců dětské obuvi. Správně změřené boty totiž znamenají spokojené zákazníky a méně vratek. Díky vstřícné reakci prodejen v Čechách a na Slovensku jsou tyto země jedny z prvních, kde se rozšiřuje praxe sdělovat zákazníkům skutečné míry u každého páru bot.

Clevermess je prostě produkt roku. Alespoň se jím stal pro mě, když jsem jej objevila a získala první pozitivní zkušenosti. Věřím, že v něm i Vy najdete neocenitelného pomocníka.

S úctou,

Janka Tóthová

Od rodičů pro rodiče, aneb jak vznikl Clevermess

Jmenuji se Nicole Oberhoferová a jsem maminkou dvou krásných dětí. Když byly mojí dceři dva roky, kladla jsem si neustále otázku: „Jsou jí ještě ty boty?

Začala jsem na tuto otázku hledat vhodnou a spolehlivou odpověď, ale nebyla jsem úplně spokojená. Vyzkoušela jsem několik tipů, které mě však nepřesvědčily o přesnosti svých výsledků.

A tak mě napadl Clevermess.

Už několik let podnikám, takže jsem rychle dala dohromady tým specialistů a odborníků, kteří mi měli pomoci s vývojem spolehlivého měřicího přístroje.

Uplynuly dva roky plné pokusů a prototypů, než se nám podařilo připravit kvalitní a spolehlivé řešení. S prvními prototypy jsme následně provedli průzkum mezi spotřebiteli. Mimořádně kladné ohlasy potvrdily všechny hypotézy a teorie, které měly vliv na vývoj přístroje.

Clevermess je patentovaná technologie, která sjednocuje několik částí, jako například měření délky i šířky nohy a boty jedním přístrojem. Digitální technologie garantuje přesné a tím pádem důvěryhodné výsledky měření. Výrobek čeká testování podle norem GS a TÜV.

Celý výrobní proces se odehrává v Bavorsku, na což jsme zvláště pyšní! Made in Germany. Přístroj Clevermess by měl mnoha rodičům pomoci při výběru správné velikosti bot pro jejich děti. Pro mě je důležité, abyste s přístrojem Clevermess byli spokojeni Vy, mí zákazníci. A tak, pokud byste se chtěli na něco zeptat nebo se dozvědět víc, pište své dotazy licencovaným prodejcům v dané zemi, kteří ode mě mají maximální podporu.

Vaše,

Nicole Oberhoferová