O CLEVERMESS

Kupovat boty bez Clevermess? To už si teď vůbec neumím představit. Pro mě je to produkt roku

 Clevermess je pro mě jako pro matku 3 dětí nenahraditelnou pomůckou při výběru dětské obuvi. A to jak při nákupu i při kontrole, jestli děti z bot už nevyrostly.

 

Na měřidlo Clevermess jsem narazila při brouzdání internetem. Hned jsem si ho objednala. Už na první pohled jsem totiž věděla, že přesně tohle hledám.

Nechci, aby špatně vybrané boty deformovaly nohy mých dětí

U svých dětí se chci vyhnout deformacím nohou způsobených malými a úzkými botami, jako je vbočený palec, nadměrně vyklenuté chodidlo nebo propadlá příčná klenba. Proto potřebuji znát skutečně přesné míry jejich nohou i bot, které nosí.

A nejde jen o mně a mé děti. Odborníci na dětskou obuv upozorňují, že děti do určitého věku prostě nejsou schopné říct, zda je boty tlačí nebo ne. Vybírat boty za ně musí rodiče. Navíc značení velikostí u dětských bot je až příliš často nepřesné nebo přímo zavádějící.

Clevermess se u nás neprodával. Rozhodla jsem se to změnit

Protože Clevermess se v Česku ani na Slovensku neprodává, rozhodla jsem se ho začít distribuovat. Považuji ho totiž za natolik užitečný produkt, že jsem to prostě nemohla nechat být. Každá matka by měla mít možnost vybrat boty na základě těch nejpřesnějších informací, nikoli pocitů, pověr či domněnek.

Přijde doba, kdy vám v každé prodejně sdělí přesné vnitřní rozměry obuvi?

Clevermess je jediné měřidlo, které určí nejen vnitřní délku bot, ale také jejich šířku. To samozřejmě vyvolává velký zájem ze strany nejen rodičů, ale také prodejců dětské obuvi. Správně změřené boty totiž znamenají spokojené zákazníky a méně vratek.

Díky vstřícné reakci prodejen v Čechách a na Slovensku jsou tyto země jedněmi z prvních, kde se rychle rozšiřuje praxe sdělovat zákazníkům skutečné míry u každého páru bot.

Clevermess je produkt roku

Když jsem Clevermess objevila, stal se pro mě hned produktem roku. Věřím, že na tom budete stejně a že v něm najdete neocenitelnou pomoc.

S úctou,

Janka Tóthová

 

Od rodičů pro rodiče – jak Clevermess vznikl

Jmenuji se Nicole Oberhoferová a jsem maminkou dvou krásných dětí. Když byly mojí dceři dva roky, kladla jsem si neustále otázku: „Jsou jí ještě ty boty?“

Začala jsem na tuto otázku hledat vhodnou a spolehlivou odpověď, ale nebyla jsem úplně spokojená. Vyzkoušela jsem několik tipů, které mě však nepřesvědčily o přesnosti svých výsledků.

A tak mě napadl Clevermess.

Už několik let podnikám, takže jsem rychle dala dohromady tým specialistů a odborníků, kteří mi měli pomoci s vývojem spolehlivého měřicího přístroje.

Uplynuly dva roky plné pokusů a prototypů, než se nám podařilo připravit kvalitní a spolehlivé řešení. S prvními prototypy jsme následně provedli průzkum mezi spotřebiteli. Mimořádně kladné ohlasy potvrdily všechny hypotézy a teorie, které měly vliv na vývoj přístroje.

Clevermess je patentovaná technologie, která sjednocuje několik částí, jako například měření délky a šířky nohy a boty jedním přístrojem. Digitální technologie garantuje přesné a tím pádem důvěryhodné výsledky měření. Výrobek čeká testování podle norem GS a TÜV. Celý výrobní proces se odehrává v Bavorsku, na což jsme zvláště pyšní! Made in Germany.

Přístroj Clevermess by měl mnoha rodičům pomoci při výběru správné velikosti bot pro jejich děti. Pro mě je důležité, abyste s přístrojem Clevermess byli spokojeni Vy, mí zákazníci. A tak pokud byste se chtěli na něco zeptat nebo se dozvědět víc, tak mi jednoduše napište mail: n.oberhofer@clevermess.de.

Vaše

Nicole Oberhoferová